Medicamente sfaturi - olanzapina teva

11-04-2023
Ionela81
Nu este medic/terapeut
Ionela81
olanzapina teva 10 mg mi le a recomandat mediul psihiatru dar mie frica sa le iau sa nu am reacții adverse.
3 comentarii
1
13-04-2023, ora 14:32
360
Nu este medic/terapeut
360
preferabil sa iei olanzapina de la zyprexa. experienta mea cu cea de la teva nu e buna.
in principiu care sunt temerile mai exact pe care le ai ?
1
14-04-2023, ora 22:15
Ionela81
Nu este medic/terapeut
Ionela81
Am stari preț de câteva minute în care sunt trista și după îmi revin după iar apar.. stare de neliniste fără sa știu de ce.. nu sa întâmplat nimic ciudat care sa îmi declanșeze stările acestea
1
14-04-2023, ora 23:32
360
Nu este medic/terapeut
360
tristetea - e o descriere vaga. medicamentul taie din elan, insa in ce masura o face, depinde de la o persoana la alta. eu spre exemplu am simtit ca imi taie din elan abia dupa ani buni de folosinta. de cat timp esti pe tratament psihiatric si ce alte medicamente mai iei ?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul