Menstruatie

12-04-2015
beatricerox15
Nu este medic/terapeut
beatricerox15
Buna ziua.Am 17 ani si pe data de 20 feb, prietenul meu si-a dat drumul in pantaloni si apoi s-a frecat cu penisul de vaginul meu, apoi si-a bagat degeutul.Este posibil ca o parte din sperma sa fi ajuns in vagin ? (precizez ca sunt virgina, si nu am intretinut relatii sexuale).Daca da, e posibil sa raman insarcinata?(abia imi trecuse menstruatia si sangeram inca putin)
Precizez ca atunci a fost ultima oara cand am avut menstruatie, nici pana azi nu mi-a venit, doar o scurgere maronie...plus ca intr-o zi m-au durut ovarele din stanga, in alta zi am avut greata, dar nu am vomitat iar in alta zi m-au durut spatele si capul...toate acestea au durat doar cate o zi.Astazi nu am niciun simptom, doar o mica durere in partea pelviana si cosuri care imi ies in fiecare zi.
1 comentarii
0
12-04-2015, ora 22:02
shadowshadow
Nu este medic/terapeut
shadowshadow
Insarcinata nu esti. Virgina nu stiu daca mai esti, tu stii ce au facut degetele inauntru...
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Amenoreea - lipsa menstruației
  • Dismenoreea - durerea în timpul scurgerilor menstruale
  • Întârzierea ciclului menstrual
  • Menopauza
  • Menarha - prima menstruatie
  • Calmează durerile menstruale acasă
  • Menstruația peste sarcină
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.