Menstruație maronie

21-02-2019
Emma1226
Nu este medic/terapeut
Emma1226
Pe data de 9 Ianuarie am avut prima zi de menstruație, ia pe data de 18 Ianuarie am avut contact sexual neprotejat cu ejaculare inafara vaginului.Pe data de 18 Februarie trebuia sa am prima zi de menstruație, așa a și fost dar inainte cu doua zile am avut niște scurgeri roz.Ciclu a venit în data în care trebuia însă nu era cantitativ, cum il aveam de obicei în celelalte zile, iar în a treia zi la amiaza sa oprit și a venit în ziua următoare dimineața însă de aceasta data maroniu.Am dureri de spate, câteodată la ovarul stâng și sâni imi sunt puțin umflați, iar pe sânul drept am mâncărimi către zona sfarcului.Este posibil sa fiu însărcinată??!???
2 comentarii
0
21-02-2019, ora 17:05
Emma1226
Nu este medic/terapeut
Emma1226
Am uitat sa Menționez ca în urma cu 3 saptamani am luat tratament pentru infecție urinară, antibiotice 10 zile și o crema
0
22-02-2019, ora 09:59
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

fara un test de sarcina sau o ecografie pentru depistarea sarcinii este imposibil sa va spuna cineva in mediul virtual daca sunteti sau nu insarcinata. va recomandam sa efectuati un test de sarcina si daca menstruatia nu apare la data la care apare de obicei mergeti la un medic

O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes International
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.