mi-au aparut pe interiorul 'buzelor' niste bubite mici si albe

01-06-2007
oktavia
Nu este medic/terapeut
oktavia
Buna.am si eu o problema nush cat de mare dar eu sunt tare speriata.mi-au aparut pe interiorul 'buzelor' niste bubite mici si albe.nu ma jeneaza in niciun fel dar sunt speriata.ce este?se transmit prin contact sexual?.ce tratament imi recomandati?ca sa nu ajung la doctor.plssss ajutati-ma.
3 comentarii
0
08-07-2007, ora 00:00
laurik
Nu este medic/terapeut
laurik
salut...am avut si eu aceiasi problema...dar am cictit intro revista ca posibil sa fie din cauza sexului oral...posibil ca partenerul sa aiba ceva bacterii si alea sa provoace...ceva de genu asta...eu am cam intrerupt acest "sport" desi imi place fff mult..si parca au cam incetat sa apara acele bubitze...sper sa fie acesta motivul...pusic :)
0
08-03-2010, ora 12:23
Balanita
Nu este medic/terapeut
Balanita
Damne sunt barbat si nu am facut sex oral nimanui niciodata :)) Si totusi am bunite pe buza superioara si in coltul gurii. Am fost la medic si mi-a zis sa ma dau cu Solutie de Nitrat de Argint 2% ( aplicatii strict locate !!! ) sau crema Elosalic Unguent 15 g. Incearca poate o sa reusesti. Sanatate !!!
0
08-03-2010, ora 12:25
Balanita
Nu este medic/terapeut
Balanita
Am uitat sa zic.. pe biletel, doctorul a scris Kerita ( am cautat pe net si nu stiu ce este, nu am gasit)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.