Labiile mici umflate..

17-02-2008
maria_m22
Nu este medic/terapeut
maria_m22
Dupa contactul sexual... am observat ca am labiile mici umflate. Aceasta umflatura neobisnuita, a durat cateva ore!! Tin sa va spun ca in timpului actului sexual am si ceva usturimi/dureri! Ma poate ajuta cineva?
3 comentarii
0
10-10-2009, ora 22:59
diana 003
Nu este medic/terapeut
diana 003
salut! mi s-a intamplat de curand. este exect ce ai patit si tu. prima data m-am speriat.. am inceput sa plang :| apoi supa vreo 2-3 ore a revenit totul la normal. ai facut niste analize? imi poti spune daca ai scapat?
multumesc!
0
18-01-2010, ora 18:07
florentinatulcea
Nu este medic/terapeut
florentinatulcea
buna.. mi s-a intamplat si mie acelasi lucru acum de curand. Aveam labiile foarte umflate si ma usturau si un pic.Aceiasi durere sau usturime o am si eu in timpul actului sexual. Imi este frica sa merg la medic. Ma puteti ajuta:-s? Multumesc
0
19-06-2010, ora 19:19
andra.c
Nu este medic/terapeut
andra.c
buna :) am patit si eu asta, am fost la farmacie si am intrebat, mi s-a spus ca nu poate fi vorba de o ciuperca.daca era vb de o ciuperca labiile ramaneau umflate mereu. sunt doar sensibila, mai ales ca eu sunt foarte stramta iar domnul foarte mare, si nu m-am umezit destul de bine, mi-a recomandat sa folosesc un lubrefiant. oricum urmeaza sa ma duc la ginecolog pt ca secretia este abundenta si miroase urat. o sa intreb si de umflarea labiilor si va dau mai multe detalii. oricum nu cred ca e ceva grav. sper:D.
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.