puncte de grasime intre labiile mici si cele mari

27-02-2011
danamarin
Nu este medic/terapeut
danamarin
buna seara! in seara aceasta cand facea dus am observat ca daca intind pielea din zona genitala se observa multe puncte albe, ca punctele de grasime asa arata, sunt foarte mici. am incercat sa storc unul dar nu iese nimic parca se ascund sub piele. ce ar putea fi? mentionez ca am avut un singur partener sexual si am in continuare o relatie de 3 ani de zile. sunt speriata..ma gandesc sa nu fie herpes genital sau mai stiu eu ce...
5 comentarii
0
02-05-2011, ora 22:08
filippine
Nu este medic/terapeut
filippine
nu stiu daca asta este topicul adecvat pentru a-ti raspunde, dar ( eu sunt baiat ) si la mine penis se pot observa mici puncte de grasime exact asa cum spui si tu, am incercat sa storc unul si nu iese nimic. cred ca tine de hormonii fiecarei persoane... unele persoane au puncte de grasime in zona intima, altele nu... cu toate astea, daca esti speriata iti recomand un consult la ginecolog...
0
24-11-2011, ora 21:35
gynura
Nu este medic/terapeut
gynura
nu este herpes. am si eu 2 puncte si am fost la consultatii pt diferite probleme. nici un medic nu mi-a spus ca este herpes. stai linistita!
0
24-02-2012, ora 23:40
andreeeaaaa
Nu este medic/terapeut
andreeeaaaa
eu am avut un punct putin mai mare de grasime. pe picior.care nu sa putut sparge mult timp apropae 2 ani si odata ma saturasem de el..si amtaiat pielea de pe deasupra lui cu lama dupa care am spart cu acul si am inceput sa scobesc pana am scos toata grasimea aceea iar acum nu mai e nici urma de el :)
0
01-02-2016, ora 22:29
Iuliana Andreea
Nu este medic/terapeut
Iuliana Andreea
Buna! Sunt disperata.. Acum am si eu fix asa cum zici niste bu ite albe in piele.. Parca ar fi pete de grasime.. Mentionez ca nu le-am avut.. Mi-au aparut de 2 saptamani.. Ma poate ajuta cineva cu un raspuns? Imi e frica :(
0
01-02-2016, ora 22:30
Iuliana Andreea
Nu este medic/terapeut
Iuliana Andreea
danamarin ce ai facut pana la urma.. Ce era? Ti.a trecut? :(((
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.