Micropenis
As dori sa stiu daca la varsta de 20 de ani un tratament cu testosteron sau ceva similar isi mai are efectul pentru marirea penisului(am un penis de 10 cm in erectie)?Imi este putin jena sa discut despre asta, dar am avut tot timpul probleme cu cresterea adica m-am dezvoltat mult mai greu in inaltime etc.decat marea majoritate.Am tot asteptat sa mi se dezvolte penisul dar nu am rezultate.SOS
1 comentarii
Nu ai micropenis. Micropenis = sub 7 cm in ERECTIE
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4Penis mic..boala..sau ce?
- 2Penis mic
- 3Penis mic
- 70probleme cu penisul
- 2Penis mic :(
- 21cea mai mare problema a vietii mele
- 15ajutati-ma doar 12-13 centimetri. :((( pls
- 7Am 14 ani si penisul de 12-13 cm
- 4intre pompa vid si pastila.. marirea penisului
- 15Un penis mic !!! HELP
- 3Penis foarte mic 5 cm si in stare de erectie 10 cm maxim
- 4probleme crestere
- 2Ejaculez foarte repede! Penis mic?
- 14Penis mic si fara erectie(help)
- 2Vreau sa imi bag bile pe penis (Pareri)
- 14sunt virgin!
- 3Penis foarte mic
- 0Penis
Mai multe informații despre: penisul mic
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: