Vreau sa imi bag bile pe penis (Pareri)

09-06-2014
ionut3107
Nu este medic/terapeut
ionut3107
Buna ziua.
Ma numesc Marius am 25 de ani si am o problema neplacuta zic eu.
Am penisul de 13 cm cand este in erectie, si destul de subtire.
Vrea sa va spun ca am incercat tot felu de pastile pentru marirea penisului dar nu a funtionat nimic.
Am avut o prietena si dupa 5 luni mi-a spus ca trebuie sa ne despartim ca nu o satisfac deloc, si majoritatea fetelor cu care am facut sex mi-au spus: vai ce mica o ai...
Si singura solutie sa satisfac o fata cat de cat ma gandeam sa imi bag cateva bile pe penis.
Stiu un baiat care spunea ca si-a bagat 6 bile in penis si ca toate fetele cu care a facut sex au fost multumite de bilele lui...dar imi este rusine sa ii cer mai multe detalii pentru ca nu sunt prieten cu el doar cunostinta.

Si as vrea sa va cer voua sfaturile cum sa fac sa imi bag cateva bile in penis?
Va rog nu ma luati la misto eu chiar sunt disperat.
2 comentarii
0
07-11-2015, ora 07:36
gica999
Nu este medic/terapeut
gica999
Ai mai facut ceva in privinta bilelor???
Vad ca nu s-a obosit nimeni(in cunostibta de cauza) sa-ti dea un sfat...
0
17-04-2020, ora 12:44
Muresanvergilionel
Nu este medic/terapeut
Muresanvergilionel
Salut.Aș dori să răspund la întrebarea ta pozitiv.Nici eu nu am implantat bile dar am găsit o alternativa.Caută sau confecționează tu câteva biluțe de gen acelea când trăgeam noi cu pistol cu bile dar sa fie soft, din silicon.Daca vrei poți să le faci tu îți cumperi in silicon incolor de preferat și le confecționezi de mărimi cat cele de pistol cu bile, și le lași 12 ore sa se întărească.Înainte sa faci sex te duci la baie și le pui sub prezervativ in timp ce îl rulezi, penisul sa fie erect iar tu sa fi foarte excitat.Sa ai grija ca lumina sa fie stinsă și să fi grijuliu.Nu baga tare din prima că provoci durere și nu vrei sa strici totul.Las-o pe ea sa se stimuleze cu un degețel pe clitoris în timp ce tu o penetrezi și vei vedea rezultatul.Va urez spor la treabă.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.