Moare la intrare :(( pana in intrare | Forumul Medical ROmedic

Moare la intrare :(( pana in intrare

30-03-2008
Mareean
Nu este medic/terapeut
Mareean
Deci nu stiu cum sa spun... Am 20 de ani si sunt virgin...:D... sunt cu pretena mea de 6 luni si ea e virgina si ne-am decis sa o facem... pana acu vreo luna ststea penisu mereu " sus" si cand ststea in pat.. dar de cand ne-am decis sa se intample... Dupa ce ne dezbracam.. penisul Din " sus " devine " jos ". Sa fie pe baza de stress ??? CE pot sa fac ?? va rog frumos ajutatima !!! Mie si rusine :((... Cum ar fi ideal ptr prima oara !!! va rog ajutatima !!!!!! va IMPLOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Multumesc anticipat !!!!
9 comentarii
0
20-04-2008, ora 00:00
milu'
Nu este medic/terapeut
milu'
nush.mie mi se pare ciudat.nu am avut probleme de genul asta.oricum eu ma gandesc ca e cv pe baza de stres.dar totusi cum ai ajuns la varsta asta virgin?interesant.toata stima si respectu pt tine
0
25-04-2008, ora 00:00
mythought
Nu este medic/terapeut
mythought
Buna Mareean,

Desi pare stupid, unele stimulente cum ar fi lumanarile parfumate, o muzica de atmosfera si cateva guri de vin inainte te pot ajuta sa scapi de tensiuni. Eu zic sa incercati asa, si daca tot nu merge consulta un medic. A.si inca ceva.nu va grabiti.luati-o usor de tot.

Bafta!Astept vesti de la tine!
0
04-07-2009, ora 12:12
dijock18
Nu este medic/terapeut
dijock18
buna.si eu am 18 ani jumate si ma gasesc in aceeasi situatie :( nujtiu ce sa fac.adic sunt sigur ca e din cauza psihicului si nu a fizicului.dar nuj cum pot sa ma relaxez si sa nu ma mai gandesc.Datimi si mie un sfat, am auzit si io ca vinu roshu face bine etc etc.am sal incerc :D.Mi sa mai intamplat de 2 ori pana acuma dar fata asta era chiar perfecta cu care sunt si acuma si tin la ea ff mult si tot nujtiu de ce na mers.Eram ff stresat chiar daca dadeam orice so fac in momentu ala :(.Daka vretzi ma puteti contacta si pe idul de mess marius.razvan90.
0
14-07-2011, ora 11:23
denis123
Nu este medic/terapeut
denis123
Buna ziua!sunt si eu un baiat de 16 ani si am incercat pentru prima data si eu sa satisfac prietena.In timpul actului nu am mai putut face nimic.Ce pot face sa nu mai fie asa? am vazut ca trebuie sa te duci la medic unde sa ma duc?? sai spun mamei mama duma la medik k nu pott?. nu as putea face asta la psihiatru la fel. care imi poate da cateva sfaturi va rog -* Va astept


(*modificat de admin)
0
19-07-2011, ora 00:01
maradona395
Nu este medic/terapeut
maradona395
Buna seara..am 16 ani si am o problema cu penisul..este curbat in jos..ma cam deranjeaza..ce pot sa fac ? ajutati'ma va rog.
0
28-07-2011, ora 19:42
BlackLotus
Nu este medic/terapeut
BlackLotus
Salut. Băieţi, relaxaţi-vă! Este normal la primul act sexual, mai ales când eşti emotionat, speriat că ar putea să intre cineva peste tine. Nu e nimic în neregulă, ni se întâmplă tuturor. De vină este atmosfera, teama, emoţia,

Trebuie să te relaxezi. Uşor de zis, greu de făcut. Puţină muzică, ceva alimente afrodiziace, un pahar de vin, ajută foarte mult. Nu te lăsa demoraliat! ( mai rău îţi faci; s-a întâmplat, s-a întâmplat, trebuie să mergi înainte, să mai încerci) Dă-i înainte! (cu tupeu; vorba melodiei)!
0
29-07-2011, ora 06:14
Alexandru999
Nu este medic/terapeut
Alexandru999
mai multa incredere in voi si la "sapat", nu va uitati la fata sa va zica ce sa faceti sau sa va incurajeze mai ales in situatia de cuplu virgin - virgin, ganditi'va ca fara voi nu iese nimic si voi sunteti unealta principala... daca e virgina fata oricum o s'o doara deci lasa'ti deolalta idea de a o satisface pentru ca o s-o DOARA indiferent

sau incercati ceva pre-sex, cand o simtiti "tare" atunci intrati in actiune si daca moare pe parcursul actului imediat, ce sa zic, aveti probleme mai serioase :) hehehe
0
04-01-2012, ora 01:27
incas
Nu este medic/terapeut
incas
buna ma numesc catalin si am 27 de ani
de ceva timp am o problema dar nu prea stiu sa ma exprim. Cam de cateva luni, nu stiu cauza efectului chiar "CHIAR MOARE LA INTRARE" incep actul sexual iar dupa cateva secunde aprox. 1min moare, dar nu mereu sa zicem odata pe luna, acu am o saptamana decand tot "moare" si sunt un pic disperat.Un sfat sau alceva sau ce ar putea cauza acest efect?. Statul in fund la calculator arox 4 pe zi dauneaza vietii sexule?
0
09-01-2012, ora 02:52
andrei2012
Nu este medic/terapeut
andrei2012
asa am fost si eu cand eram virgin
e din cauza emotiilor ca vrei tu sa se intample acuma acuma acuma..
poate nu crezi dar asta e
si stii cum sa scapi de asta?
nu iti planifici...
pur si simplu stai asa...
si totul vine de la sine o sa vezi.
va dezbracati usor...
ai sa vezi
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: