nu am erectie cu alte fete inafara de prietena mea... ce sa fac?

07-12-2011
ady_racing
Nu este medic/terapeut
ady_racing
buna ma numesc adrian si am si eu o problema mai delicata.am 22 de ani, am prietena de 4 ani, a fost prima data la amandoi. trecand vremea curiozitatea a crescut si am vrut sa fac sex si cu alte fete dar problema e ca nu pot avea erectie cand sunt dezbracat cu o fata nu stiu de ce (specific ca cu prietena mea este destul de bine mai putin pana ejaculez prima data ca e rapida) nu stiu ce sa ma fac. as lua o pastila pentru erectie prelungita de exemplu 'maraton' ce sfat imi dati??? mersi frumos
4 comentarii
0
07-12-2011, ora 12:20
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
propunere:
uita de prietena, spune-i adevarul, mergi cu altele-multe...si vei avea TOT ce-ti doresti...?!?
DAR, oare?..asta-ti doresti?.ma rog-fiecare cu ce crede de cuviinta.
iti doresc sa-ti fie BINE, dar, nu-ti "imbolnavi" prietena..n-o prosti...las-o altuia.
cele bune,
0
07-12-2011, ora 21:55
Andidarie
Nu este medic/terapeut
Andidarie
Un punct de vedere.
Erectia ar putea fi o manifestare a capacitatii de a stabili un raport de intimitate cu o persoana diversa (PNL), deci problema ar putea consta in faptul ca nu reusesti sa intri pe aceeasi "lungime de unda" cu celalte persoane
0
13-12-2011, ora 14:52
monza
Nu este medic/terapeut
monza
Poate iti trebuie din nou o persoana care sa o iubesti si sa simti ceva pentru ea ca sa poti avea erectie, daca e asa cum zici tu.Incearca sa te relaxezi si sa crezi ca totul va fi bine.
Daca EL nu vrea e de rau :D
0
22-12-2011, ora 00:10
ady_racing
Nu este medic/terapeut
ady_racing
nu stiu ce sa mai zic, mai incerc sa vad poate nu suntem p aceeasi unda, k pretena nu am probleme d nici un gen, daca pun un film xxx se ridika si sta ca paru dar cand sunt k alta nici nu miska...:(
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.