nu am erectie cu alte fete inafara de prietena mea... ce sa fac? | Forumul Medical ROmedic

nu am erectie cu alte fete inafara de prietena mea... ce sa fac?

07-12-2011
ady_racing
Nu este medic/terapeut
ady_racing
buna ma numesc adrian si am si eu o problema mai delicata.am 22 de ani, am prietena de 4 ani, a fost prima data la amandoi. trecand vremea curiozitatea a crescut si am vrut sa fac sex si cu alte fete dar problema e ca nu pot avea erectie cand sunt dezbracat cu o fata nu stiu de ce (specific ca cu prietena mea este destul de bine mai putin pana ejaculez prima data ca e rapida) nu stiu ce sa ma fac. as lua o pastila pentru erectie prelungita de exemplu 'maraton' ce sfat imi dati??? mersi frumos
4 comentarii
0
07-12-2011, ora 12:20
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
propunere:
uita de prietena, spune-i adevarul, mergi cu altele-multe...si vei avea TOT ce-ti doresti...?!?
DAR, oare?..asta-ti doresti?.ma rog-fiecare cu ce crede de cuviinta.
iti doresc sa-ti fie BINE, dar, nu-ti "imbolnavi" prietena..n-o prosti...las-o altuia.
cele bune,
0
07-12-2011, ora 21:55
Andidarie
Nu este medic/terapeut
Andidarie
Un punct de vedere.
Erectia ar putea fi o manifestare a capacitatii de a stabili un raport de intimitate cu o persoana diversa (PNL), deci problema ar putea consta in faptul ca nu reusesti sa intri pe aceeasi "lungime de unda" cu celalte persoane
0
13-12-2011, ora 14:52
monza
Nu este medic/terapeut
monza
Poate iti trebuie din nou o persoana care sa o iubesti si sa simti ceva pentru ea ca sa poti avea erectie, daca e asa cum zici tu.Incearca sa te relaxezi si sa crezi ca totul va fi bine.
Daca EL nu vrea e de rau :D
0
22-12-2011, ora 00:10
ady_racing
Nu este medic/terapeut
ady_racing
nu stiu ce sa mai zic, mai incerc sa vad poate nu suntem p aceeasi unda, k pretena nu am probleme d nici un gen, daca pun un film xxx se ridika si sta ca paru dar cand sunt k alta nici nu miska...:(
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: