Nu ma lubrefiez

12-10-2012
ollyy
Nu este medic/terapeut
ollyy
Am si eu o problema, am vazut ca este discutata aici pe forum. Am 30 de ani, si de 2 ani persista problema In timpul actului sexual nu ma umezesc destul, sau ma usc foarte repede, iar dupa am o senzatie de arsura.Daca folosesc lubrefianti totul decurge frumos si ok, fara probleme. Sunt cu sotul meu 5 ani, acest lucru mi se intampla aprox de 2 ani. Insa ce este diferit la mine de ce am citit aici si mucoasa bucala mi se usca tot de atunci. Vesnic am gura uscata cum se spune si buzele uscate uneori crapate. Acum beau apa acum se usuca. Eu ma-m gandit ca poate este o legatura intre cele doua, asa ma-m gandit sa va scriu. Doresc sa va intreb este posibil sa existe o legetura intre aceste doua lucruri? Sa nu ma trimiteti la medic ca este ok, si cu analizele sunt la zi. Exista vreo glanda vinovata pentru acest lucru. La endocrinologie nu am fost dar nici nu mi-a recomandat nimeni sau poate o cauza hormonala.
3 comentarii
0
12-10-2012, ora 16:58
Dr. Adam Span
Ortopedie si traumatologie, Koblenz
Dr. Adam Span
sindrom Sjögren?
0
12-10-2012, ora 17:01
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
1. un diabetic cere mereu APA!
2. un control la dr. endocrinolog trebuie MUSAI!
cele bune,
0
12-10-2012, ora 21:08
ollyy
Nu este medic/terapeut
ollyy
nu am acel sindrom deoarece pot plange la comanda, iar analizele toate sunt ok, am citit si scrie ca reiese din analiza sangelui, la fel se exclude si diabetul, toate analizele de sange sunt la zi si sunt in parametri normali, oricum multumesc pentru raspuns, o sa vizitez cel mai probabil un endocrinolog
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici