Nu reusesc sa introduc penisul in vagin

13-08-2009
rigla
Nu este medic/terapeut
rigla
Salut.. am si eu o problema.. eu sunt virgin si prietena mea la fel.. am incercat de multe ori sa o facem.. dar nu reusesc sa introduc penisul in vagin.. se mareste penisul.. se intareste.. incerc sa al introduc acolo... si tot ajea... Ma Poate Ajuta Cineva? va rog
5 comentarii
0
13-08-2009, ora 13:12
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
In primul rand, cati ani ai??
0
16-08-2009, ora 14:50
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Cum adica nu poti, ce te impiedica???...starea emotionala??????? Si vb lui Jackie, cati ani ai?
In mod normal, viata sexuala se incepe dupa varsta de minim minimorum 18 ani (recomandat este ca inceperea vietii sexuale sa se faca la varsta de 20-22 de ani)...

Numai Bine;)


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
N I C K;)
0
26-01-2010, ora 20:09
florynel31
Nu este medic/terapeut
florynel31
Sa te ajutam sa...ce? Sa bagi penisul in vagin? Cam vulgara rugamintea ta, dar.cum ar spune prietenul Scarface, "Numai un medic homeopat bun, ar putea sa te ajute".si tot ajea pana intra:))))))
0
31-01-2010, ora 16:24
Pitagora
Nu este medic/terapeut
Pitagora
Mr Nick, iarasi eu cu diferentele de opinie. :)
Cine spune, sau unde scrie ca varsta potrivita pentru inceerea vietii sexuale e "minimum minimorum" 18 ani, dar "recomandat" este la 22-23? Eu stiu ca viata sexuala se incepe atunci cand omul se simte pregatit...
0
05-02-2010, ora 16:11
andra1010
Nu este medic/terapeut
andra1010
Poate partenera ta nu se excita destul. Sau poate e prea mica si...inapta de a face sex cu tine...sau invers... Nu stiu ce sa zic, dar ar trebui sa te informezi inainte sa iti incepi viata sexuala:)


Mult succes!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •