oare de ce dupa dezvirginare nu mi-a curs sange?

15-03-2011
adry@n@
Nu este medic/terapeut
adry@n@
buna!!!am 17 ani...aqm nu demult am avut primul meu act sexual..am auzit k doare foarte tare de asta mi-a fost fik tot timpul.dar...la mine a fost altfel.nu am simtit nimik nici o durere nimik...nici macar sange...de ce este ceva normal??? va rog ajutatima.multumesc
4 comentarii
0
15-03-2011, ora 21:36
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
Buna seara,
e normal..stai linistita..poate NICI nu a fost un act in sine..
linistete-te..
Sanatate, o primavara frumoasa si s-auzim de bine
Sa fii iubita
0
15-03-2011, ora 21:40
adry@n@
Nu este medic/terapeut
adry@n@
nustiu ce sa zik nu mi se pare tocmai normal:X asta e baiul'...si prietenul meu nu crede k am fost vircina...zice k o virgina e altfel adik arata altfel dak intelegi ce vreau sa spun:(...ms mult.:*si sa fi iubita
0
19-03-2011, ora 19:21
anghe
Nu este medic/terapeut
anghe
Stai linistita ca se mai intimpla.Sant cazuri cand un vagin este mult mai elastic si nu poti simti nici tu nici el ce e virginitatea.Sant patita si te inteleg.PE NOI NEA FERIT DUMNEZEU DE DURERE, dar avem si alte curiozitati.DE CE NOI?Eu miam inceput viata sexuala la19 ani, acum am 33 si tot ma mai gandesc cum e sa simti dezvirginarea.Roagate sa fii sanatoasa si daca partenerul te iubeste pentru virginitatea ta si nu pentru ce esti si cum esti SCHIMBAL. VIATA E FRUMOASA SI TREBUIE SO TRAIESTI FERICITA SI NU PLINA DE STRES. Linistestete si incearca sai mai explici o data. SUCCES
0
27-03-2011, ora 14:41
adry@n@
Nu este medic/terapeut
adry@n@
multumesc pt raspuns...sa fi si uh sanatoasa si toto ce iti doresti ceau ceau mersi ink odata:*:*:**:*
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici