pete rosii si mancarimi pe fata
buna ziua. imi poate spune cineva de ce imi apar pete rosii si mancarimi in zona fruntii, a pometilor si in jurul gurii ? aceste pete imi apar la inceputul toamnei si primaverii de obicei ; am tenul mixt, putin uscat la suprafata, mentionez ca am si un inceput de cuperoza. va multumesc si astept un raspuns de la dvs.
2 comentarii
trebuie sa mergi la un doctor dermatolog, am ceva asemanator pata rosie pe frunte si ma maninca , am fost la dermatolog , mi-a spus ca e o ciuperca si mia dat o solutie cu care mam dat, o perioada nu a mai aparut dar acum e din nou, in concluzie trebuie un alt consult la dermatolog!
Buna ziua..ma poate ajuta si pe mine cineva ? Imi ies pe fata niste pete..pe obraz si in zona mustati care fac si scoarta ma maca coarte rau si parca imi arde piele folosesc flocinolon si imi trece dar ramane scoarta asta dureaza o saptamana pana imi creste barba si pe urma iara tot asa
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3pete pe fata in urma cosurilor
- 3Prietenului mei ii apar pete pe fata.
- 3pete rosii de la apa?!
- 3Pete pe fata.
- 0Pete rosii pe fata.
- 3pete rosii pe fata si piept
- 0Boala de piele? (POZA)
- 1Pete rosii pe fata
- 3Pete pe faţă
- 2pete rosii pe fata
- 0Pete rosii
- 0Pete rosii pe pleoapa
- 1Prurit și eritem la nivelul fetei
- 1Pata rosie fata
- 4Pete rosii persistente
- 1Pete rosii pe corp si pe fata
- 1Pete rosii pe nas si frunte
- 1Pata lângă gura
- 1Pete rosii pe fata
Mai multe informații despre: pete rosii pe fata
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: