pierderea erectiei:-?

02-06-2010
mike17
Nu este medic/terapeut
mike17
buna ziua!
Am 18 ani si in ultima perioada(app 2 luni) a aparut o problema, primul contact sexual dureaza sub 2 min(maxim) si apoi pofta de sex dispare si nu mai pot avea alt contact sexual. Mi s-a intamplat cu doua fete diferite, duc o viata normala, fumez cam 5 tigari/zi, am o alimentatie sanatoasa, fac multa miscare(sala, jogging) si nu imi pot explica. va multumesc daca ma puteti ajuta.
2 comentarii
0
06-06-2010, ora 03:51
valentin1234
Nu este medic/terapeut
valentin1234
buna ziua, si eu am tot 18 ani si am o problema de genul.in timpul preludiului am erectie ferma.problema e ca nici nu apuc sa incep actul sexual ca "moare" mi s-a intamplat in doua seri consecutive cu aceeasi fata.am mai facut sex cu ea cam acum 2 saptamani si nu am avut nici un fel de problema.ma simt extrem de jenat, va rog sa ma ajutati.va multumesc
0
08-05-2017, ora 10:53
marinastamate
Nu este medic/terapeut
marinastamate
La fel a patit si prietenul meu. Va rog sa imi spuneti, ce medicamente ati luat inainte sa inceapa problema ? antidepresive / anti caderea parului / roaccutane ?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici