Prezervativ rupt la varf
Buna tuturor. Am o mare problema. Pe 31 octombrie am avut contact sexual cu prietenul meu cu prezervativ. Noi mereu il verificăm, dar după 5 minute de la ultima verificare am sesizat ca era rupt in varf. Ciclul mi-a venit pe 20 octombrie iar pe aproximativ 24 mi s-a terminat. Am ciclul regulat, 27-29 de zile. nu apucase sa ejaculeze deloc. Dar am tot citit ca totusi sunt sanse. Sunt foarte speriată. Nu îmi spuneti sa fac un test de sarcina pentru ca de asta stiu si eu si mai durează ceva timp pana il pot face, iar pana atunci greu voi putea dormi.
Multumesc!
Multumesc!
2 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 118sexul neprotejat dupa menstruatie
- 2intrebare
- 4Este insarcinata?
- 7postinor si menstruatia
- 106riscul de a ramane insarcinata.?
- 6la 4 ore dupa ce s-a rupt prezervativul, am luat Postinor... sunt insarcinata?
- 9Prezervativ rupt in timpul actului sexual
- 7Infectat cu hiv ?
- 7Rupt prezervativ in timpul sexului anal
- 0exista riscul sa fiu insarcinata?
- 3Pot fii insarcinata???
- 3Ajutor s-a rupt prezervativul si nu am luat pastila !!!!
- 9Am nevoie de un raspuns
- 2Sunt insarcinata?
- 36Cred ca am hiv !?!?
- 0Prezervativ spart
- 4Sunt sanse de sarcina?
- 0Am ramas inscarcinata ? Da Sau Nu?
- 1Sunt însărcinată?
Mai multe informații despre: prezervativul rupt ruperea prezervativului
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
