Prezervativ spart
Buna ziua,
Am o intrebare: am avut contact sexual protejat cu logodnicul meu, la final a ejaculat inauntru, iar cand am scos prezervativul am observat ca era gaurit aproape de varf. Exista posibilitatea de a fi ramas insarcinata? Precizez ca ultima zi de ciclu menetrual a fost pe data de 30.12.
Multumesc anticipat!
P.S. S-a intamplat acum 3 zile si nu am luat pastila de a doua zi.
Am o intrebare: am avut contact sexual protejat cu logodnicul meu, la final a ejaculat inauntru, iar cand am scos prezervativul am observat ca era gaurit aproape de varf. Exista posibilitatea de a fi ramas insarcinata? Precizez ca ultima zi de ciclu menetrual a fost pe data de 30.12.
Multumesc anticipat!
P.S. S-a intamplat acum 3 zile si nu am luat pastila de a doua zi.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3Sunt cam speriata: prezervativul s-a rupt
- 8s-a rupt prezervativul
- 6ar trebui sa imi fac griji?
- 7prietena mea a luat prima pastila de postinor 2 urmand ca la 12 ore sa o ia pe cea de a 2-a.
- 4Prezervativul s-a rupt, trebuie sa iau pilula de a doua zi?
- 1Intarziere menstruatiei dupa Escapelle ! Urgent.
- 3O posibila sarcina? Sau o dereglare?
- 9Am nevoie de un raspuns
- 0Pot ramane insarcinata?
- 1Prezervativ rupt in timpul actului sexual! Rog raspuns!
- 0Problema sex
- 2Prezervativ rupt la varf
- 1Sunt sau nu insarcinata?
- 4Ajutooooor ! Prezervativ rupt !
- 1Ajutor: s-a rupt prezervativul
- 0Sunt sanse sa ramana gravida ?
- 0Exista posibilitatea sa fiu însărcinată?
- 7Problema in timpul actului sexual
Mai multe informații despre: prezervativul rupt ruperea prezervativului
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
