Problema cu o masea plombata nu demult

27-08-2011
Valeria24
Nu este medic/terapeut
Valeria24
Buna ziua ! Am o problema si vreu sa ma ajute un stomatolog daca e posibil.Miercuri am fost sa-mi plombez doua masele de jos si dentistul a scos nervul dar fiidca era prea multa saliva mi-a zis sa vin la el vineri sa-mi puie plomba.Asa, am fost la el si sa chenuit foarte mult ca aveam doua masele alaturi una de alta si total destrunse(asa el a zis)fiidca erau ambele masele rupte.Cind a terminat dupa 3 ore cu plombele ma intrebat daca ma deranjeaza ceva..si eu fiindca eram deprinsa deja cu masele de inainte nu stiam daca deranjarea care o aveam e ca acuma masele erau intrege sau mai trebuia sa faca el ceva.si mi-a fost rusine sa ii spun ca da dupa atita lucru si am venit acasa...acuma o masea ma doare cind o ating si cind sunt cu gura inchisa o simt ca stau pe ea..asta e ceva normal? sau trebuie sa ma duc la el din nou? va rog sa-mi raspundeti ca nici nustiu ce a fac si degraba plec iarasi din tara :) sper sa-mi raspundeti cit mai repede, multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: