problema respiratie

15-02-2011
prea_usor
Nu este medic/terapeut
prea_usor
Buna ziua,

Am o problema destul de mare, de ceva vreme am dificultati in a respira, simt ca nu imi intra aerul in plamani cand respir, iar cateodata ma ia o tuse violenta.
Am fost la doctorul de familie, am facut analize, radiografie etc... si el a zis ca e o raceala netratata + alergie
mi-a dat vreo 8 pastile de luat pe zi, nici nu le mai stiu cum se numesc...si ma simt parca mai rau.
Tin sa specific ca am stari de somnolenta, ma concentrez greu, si o chestie pe care tot o am de mai mult timp, am stari de nevrozitate fara nici un motiv, pe parinti, colegi, prieteni...si imi bate inima de zici ca mai are un pic si imi sare din piept... sa fie din cauza stresului?
lucrez de 2 ani intr.un mediu destul de stresant la birou unde am pus pe mine 15 kg.
Cateodata simt ca nu mai pot de nervi, dara fara nici un motiv, ma intreaba un coleg ceva si eu mai am un pic si imi vine sa tip la el..!!!!
De cearcane nici nu mai vorbesc, parca as fi cel mai mare betiv din lume.!!
Am 23 de ani, 171 si 85 de kg...
Ceva idei?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Probleme de respiratie la copii - primul ajutor
  • Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.