Probleme dupa marirea dozei

10-06-2019
Dana1601
Nu este medic/terapeut
Dana1601
Buna, medicul mi-a marit doza de duloxetina de la 90 la 120 mg pe zi pentru ca aveam stari de derealizare foarte puternice, pe langa duloxetina iau spitomin 20 mg pe zi, depakine 300, anxiar si olanzapina, dupa xe am marit doza dimineata imediat ce ma trezesc incep sa tremur si ma ia o stare de lesin care dispar in 10-20 de minute dar se repeta in fiecare dimineata, nu stiu ce sa fac, care ar fi cauza, sunt disperata, medicul spune sa imi controlez starea dar este greu in fiecare dimineata sa ma trezesc asa, o parere va rog
3 comentarii
0
10-06-2019, ora 09:28
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Discută cu medicul care ți-a prescris tratamentul. Poate starea asta e numai o perioadă până se obișnuiește organismul.
0
10-06-2019, ora 13:27
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Psihiatrie, Sibiu
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Trebuie revizuită schema de tratament
0
13-06-2019, ora 17:22
Raluca Eonia
Nu este medic/terapeut
Raluca Eonia
Eu recomand sa mergeti la alt doctor, de dormit nu dorm nici eu de cateva yile
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: