racit de mult timp.

18-09-2014
sebica12
Nu este medic/terapeut
sebica12
Salut, in urma cu vreo 3 saptamani a dat o raceala peste mine, mai intai a inceput cu tusa, tuseam cu expectoratii, dupa mi-a trecut, iar acuma imi curge nasu.Am luat nurofen pentru raceala si gripa, antibiotice dar tot nu mi-a trecut, inca imi mai curge nasul. Vrea sa va mai spun ca ma doare si un plaman in partea dreapta spate. Ce ar putea fi ? Sunt fumator, dar fumez putin 2-3 tigari pe zi.
1 comentarii
0
24-09-2014, ora 23:15
Dr. Petre Muresan
Medicina generala, Cluj-Napoca
Dr. Petre Muresan
Cea mai buna varianta in cazul dumneavoastra ar fi sa mergeti la o consultatie si eventual o radiografie pulmonara.
Cu stima:
dr Petre Muresan
Adaugă un comentariu / răspuns