Retentie urinara

08-02-2015
Tell
Nu este medic/terapeut
Tell
Buna ziua, de cateva zile urinez des si in cantatitati mici, la un moment dat credeam ca a trecut, doua zile neavand aceasta problema, acum insa a revenit. Totul se datoreaza unei pastile de BioFlu in plus, fiind mentionat ca efect advers cel de retentie urinara, ce ar trebui sa fac? Nu prea as dori sa consult un medic pe aceasta problema.. Va trece de la sine sau trebuie sa urmez un anumit tratament?
1 comentarii
0
10-02-2015, ora 15:47
CristinaaCristina
Nu este medic/terapeut
CristinaaCristina
Ar trebui neaparat sa consulti un medic, cu retentia urinara nu e de joaca, poate sa se agraveze.
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.