Roseala in obraji

26-11-2008
creative
Nu este medic/terapeut
creative
Am si eu o problema, sunt baiat si am observat ca de foarte multe ori ca inrosesc foarte repede in obraji si imi transpira mainile atunci cand am emotii sau ma aflu intr-o stare jenenta si asta ma cam da de gol sau mai ales cand vorbeste cineva cu mine ( mai ales o fata).. as vrea sa stiu daca mai sunt altii in situatia mea si cam ce ar trebui de facut. Poate nu suna a ceva important dar cate-odata e foarte stanjetinot.Multumesc
4 comentarii
0
26-11-2008, ora 21:51
BeHappy
Nu este medic/terapeut
BeHappy
Nu te stanjeni, nu esti singurul.Cauta motivul:de ce esti rusinat, emotionat?Este ceva important sau tie frica ca nu vei reusi?Nu mai asa te vei, , vindeca", dar nu este ceva urat roseala in obraji.!
0
26-11-2008, ora 21:51
BeHappy
Nu este medic/terapeut
BeHappy
Nu te stanjeni, nu esti singurul.Cauta motivul:de ce esti rusinat, emotionat?Este ceva important sau tie frica ca nu vei reusi?Nu mai asa te vei, , vindeca", dar nu este ceva urat roseala in obraji.!
0
26-11-2008, ora 21:51
BeHappy
Nu este medic/terapeut
BeHappy
Nu te stanjeni, nu esti singurul.Cauta motivul:de ce esti rusinat, emotionat?Este ceva important sau tie frica ca nu vei reusi?Nu mai asa te vei, , vindeca", dar nu este ceva urat roseala in obraji.!
0
26-11-2008, ora 21:51
BeHappy
Nu este medic/terapeut
BeHappy
Nu te stanjeni, nu esti singurul.Cauta motivul:de ce esti rusinat, emotionat?Este ceva important sau tie frica ca nu vei reusi?Nu mai asa te vei, , vindeca", dar nu este ceva urat roseala in obraji.!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: