sangerari peste sarcina?

19-12-2008
eixffy
Nu este medic/terapeut
eixffy
Buna seara,
revin pe acest forum cu o intrebare. Dupa un contact sexual neprotejat dar finalizat fara un orgasm din partea partenerilor, cu simtome de sarcina, greturi, frisoane, dureri de spate, de ovare, sete. trec 18 zile de la contactul cu pricina si menstra apare.
Ar trebui sa ma linistesc sau sa imi mai fac un test de sarcina dupa ce imi trece?

Multumesc
4 comentarii
0
21-12-2008, ora 23:27
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Ar trebui să vă liniştiţi.
0
21-04-2010, ora 13:22
gaborita
Nu este medic/terapeut
gaborita
buna as dori si eu un raspuns la ceea ce ma apasa.de pe data de 26 martie am facut dragoste cu sotul meu neprotejat, cm treb sa imi vina in 5 apr dar a intarziat pana in 13 apr.am facut teste dar au iesit negative.insa eu am greturi, ameteli si is balonata.ma simt f obosita si sunt mai tot timpul somnoroasa.cm.mi sa terminat in 3 zile instantaneu
deobicei imi curgeau secreti maroni 2 zile dupa ce se termina, dar si inainte sa imi vina.este posibil sa fiu insarcinata totusi?
0
21-04-2010, ora 13:25
gaborita
Nu este medic/terapeut
gaborita
la medic nu am aj uns inca, si sunt foarte tensionata, nu stiu ce sa cred..ametelile au venit acum 1sapt.am avut si greturi, pofte
si m-am ingrasat
va rog sa imi dati un raspuns
0
31-08-2012, ora 00:13
danutzza88
Nu este medic/terapeut
danutzza88
Buna ziua.As dorii si eu sa va pun o intrebare.mia intarziat cm 7 zile si dupa cateva ore dupa ce mi'a venit m'am dus la baie, am urinat si knd m'am sters erau niste fire k de sange.trebuie sa ma sperii?e posibila o sarcina?
Mentinez k am greturi, ameteli si sani foarte grei si durerosi...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Menstruația peste sarcină
  • Poți avea ciclu menstrual în timpul sarcinii?
  •