secretie mirositoare, abundenta, albicioasa...

05-10-2007
carolina montalva
Nu este medic/terapeut
carolina montalva
de ceva timp am o secretie destul de abundenta, albicioasa si cu un miros urat. am fost la un control ginecologic, dar din cauza ca sunt domnisoara nu mi-au facut nimic, nici nu mi-au putut recolta din secretie.
nu stiu ce ar putea fi si sunt cam inspaimantata. e posibil sa fie cancer de col uterin, sau gandesc prea departe?
3 comentarii
0
05-10-2007, ora 00:00
Bodu
Nu este medic/terapeut
Bodu
Buna Carolina, secretie zici...este normal sa ai secretii.
Trebuie sa te ingrijesti, sa te speli o data pe zi.cancer de col uterin nici nu se pune problema, stai linistita, mai incearca la un alt ginecolog, sunt sigur ca poate sa-ti faca un examen de secretie

O zi buna...A
0
05-10-2007, ora 00:00
jflvibvib
Nu este medic/terapeut
jflvibvib
Cel mai probabil este o infectie. Este necesara recoltarea unei probe, pt un tratament adecvat.
0
21-01-2008, ora 00:00
deushka
Nu este medic/terapeut
deushka
buna...si eu am aceeasi problema.sunt domnisoara.inca nu am fost la un control ginecologic, dar am unul programat peste 2 zile. Doctorul de familie mi-a zis k e posibil sa am si vreun chist, deoarece menstruatia nu mi-a mai venit de vreo 3 luni...
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Scurgere vaginală - ce e normal și ce nu
  • Secreție vaginală infectată - gravitate în funcție de agentul patogen
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.