Secretie penis

31-01-2008
karl
Nu este medic/terapeut
karl
In ultimele 5-6 zile am observat o secretie alb-galbuie din penis, in cantitati mici, pe tot parcursul zilei. Secretia nu este mirositoare si este insotita de o senzatie de mancarime de-alungul penisului. Nu exista dureri la urinare. Sa suspectez gonoree? Dati-mi va rog un sfat. Multumesc.
2 comentarii
0
01-02-2008, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Da, suspectaţi gonoree. Nici alte afecţiuni nu sunt excluse, mai ales infecţia cu Chlamydia.
0
20-04-2010, ora 15:46
Cosmin_Cosmin
Nu este medic/terapeut
Cosmin_Cosmin
buna ziua. am si eu o problema asemenatoare cu a altor membrii si anume: de doua zile am o secretie incolora tulbure. de azi parca ma si mananca putin in jurul capului, dar foarte putin. prietena mea a avut o raceala saptamana trecuta, iar de lunea trecuta(12.04) a inceput sa aiba dureri in gat. de vineri, eu fiind plecat pana atunci, am inceput si eu sa am dureri in gat. contactul s-a desfasurat si oral. ei aproape i-a trecut, iar de azi si pe mine m-a cam lasat durerea. va spun detaliul acesta deoarece am observat ca durerea in gat poate fi o simptoma a gonoreei asociata si cu scuregerea. ea are deasemenea o scuregere de vreo doia ani, de la fostul partener pe care a in cercat sa o trateze de cateva ori fara succes, in urma unor consulturi la cabinete specializate. ce ar putea fi? ce ma sfatuiti? in sibiu aveti vreo recomandare pentru un medic specializat? va mutumesc anticipat!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreții / scurgeri genitale la bărbați - cauze, diagnostic, tratament
  •