Simt ca mor din cauza gingiilor

07-10-2019
Amina kareta
Nu este medic/terapeut
Amina kareta
Ma dor gingiile și urechea oribil însă nu am tras curent, am încercat toate leacurile găsite iar acestea mi-au făcut doar rău. Doresc sa merg la stomatolog însă acesta e plecat săptămâna aceasta din oraș și numai în el am încredere. Ce pot face ca durerea oribila de gingii sa se potolească? Va rog am nevoie urgenta de ajutor. Precizez ca durerea radiază din partea de sus stanga pana în urechea stanga.
1 comentarii
0
07-10-2019, ora 20:45
Dr. Dragomir (Parnia) Alina
Stomatologie, Bucuresti
Dr. Dragomir (Parnia) Alina
Buna seara, este posibil sa fie o durere iradiata de la un molar de minte sau inflamatia unui alt dinte pe partea respectiva. Puteti face o radiografie si vorbiti cu medicul dumeavoastra, poate va directioneaza spre alt coleg.
Adaugă un comentariu / răspuns

15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomanda un stomatolog sau cauta unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care va prezinta peste 7000 de cabinete si clinici de stomatologie din Romania. Avantajul acestui site este ca pune mare pret pe recomandarile pacientilor. Gasiti prezentari detaliate ale serviciilor stomatologice, cititi recomandari, va puteti programa online.

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.