Simt ca mor din cauza gingiilor

07-10-2019
Amina kareta
Nu este medic/terapeut
Amina kareta
Ma dor gingiile și urechea oribil însă nu am tras curent, am încercat toate leacurile găsite iar acestea mi-au făcut doar rău. Doresc sa merg la stomatolog însă acesta e plecat săptămâna aceasta din oraș și numai în el am încredere. Ce pot face ca durerea oribila de gingii sa se potolească? Va rog am nevoie urgenta de ajutor. Precizez ca durerea radiază din partea de sus stanga pana în urechea stanga.
1 comentarii
0
07-10-2019, ora 20:45
Dr. Dragomir (Parnia) Alina
Stomatologie, Bucuresti
Dr. Dragomir (Parnia) Alina
Buna seara, este posibil sa fie o durere iradiata de la un molar de minte sau inflamatia unui alt dinte pe partea respectiva. Puteti face o radiografie si vorbiti cu medicul dumeavoastra, poate va directioneaza spre alt coleg.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Pierderea fermității gingivale crește probabilitatea de inflamație gingivală
  •