sindromul asperger

22-06-2017
laurentiuluca
Nu este medic/terapeut
laurentiuluca
Buna ziua!Am 29 de ani.Se poate pensiona pe caz de boala pt diagnosticul sindrom asperger?
1 comentarii
0
23-06-2017, ora 09:23
Psiholog Iosif Szenasi
Psihologie, Timisoara
Psiholog Iosif Szenasi
Salut, Laurentiu!

Cei de la Casa de Pensii ar putea oferi un raspuns la aceasta intrebare. Exista cabinete de expertiza medicala a capacitatii de munca care lucreaza cu Casa de Pensii. Ar fi o varianta sa suni si acolo sa intrebi. Ei ar trebui sa fie in stare sa iti spuna in mare daca e da sau nu.

Telefoane Institutul Naţional de Expertiză Medicală şi Recuperare a Capacităţii de Muncă: 0212000700, 0214115133, 0214115135, 0214115140, 0214115141

Informatii utile vei mai gasi si pe site-ul INEMRCM.
Adaugă un comentariu / răspuns