sindromul asperger
Buna ziua!Am 29 de ani.Se poate pensiona pe caz de boala pt diagnosticul sindrom asperger?
1 comentarii
Salut, Laurentiu!
Cei de la Casa de Pensii ar putea oferi un raspuns la aceasta intrebare. Exista cabinete de expertiza medicala a capacitatii de munca care lucreaza cu Casa de Pensii. Ar fi o varianta sa suni si acolo sa intrebi. Ei ar trebui sa fie in stare sa iti spuna in mare daca e da sau nu.
Telefoane Institutul Naţional de Expertiză Medicală şi Recuperare a Capacităţii de Muncă: 0212000700, 0214115133, 0214115135, 0214115140, 0214115141
Informatii utile vei mai gasi si pe site-ul INEMRCM.
Cei de la Casa de Pensii ar putea oferi un raspuns la aceasta intrebare. Exista cabinete de expertiza medicala a capacitatii de munca care lucreaza cu Casa de Pensii. Ar fi o varianta sa suni si acolo sa intrebi. Ei ar trebui sa fie in stare sa iti spuna in mare daca e da sau nu.
Telefoane Institutul Naţional de Expertiză Medicală şi Recuperare a Capacităţii de Muncă: 0212000700, 0214115133, 0214115135, 0214115140, 0214115141
Informatii utile vei mai gasi si pe site-ul INEMRCM.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Exercitii fizice
- 2Eu chiar sunt Antihristul! Lumea asta este o simulare! Pleroma vine!
- 28Somn hiperfragmentat
- 15S-a vindecat cineva prin credinta?
- 2Psiho traumele cronice se pot trata vindeca?
- 0Imi doresc o prietena
- 5Pronoia? Delir paranoid?
- 7Tehnică bombă pentru a elimina tristețea că nu suntem iubiți de fete
- 2Cofeina atacuri de panica
- 7Sufăr de schizofrenie paranoida și am crize ca o sa fiu torturata