Stare de rau progresiva
Joi a aparut o jena in gat, usturime, ieri a inceput sa ma doara carnea pe mine, sa tusesc, am facut aseara la culcare o frectie cu carmol, ceiuri, paracetamol si acum dimineata sunt zob; ma doare fiecare centimetru, parca sunt batuta, cand tusesc ( nu asa des) ma doare capul si trunchiul, nu mai am gust si miros, am o stare de slabiciune.NU am facut febra. Orice sfat este binevenit.Multumesc.
2 comentarii
Cand es pierde un simt poate fi o cauza de infarct sau probleme ale comotiei cerebrale, dar eu nu sunt doctor dar poti cere la medicul de familie o trimitere pt un consult si vezi ce iti recomanda, cea mai proasta alegere este sa stai asa si sa astepti sa treaca.
multumesc, asa o sa fac chiar maine
O seara buna
O seara buna
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 1Ma simt tare rau
- 3Stare de rau generala
- 3Stare de rău
- 3Dupa ce mananc mi se face rau
- 4stari de voma de cateva luni la fiecare ora din zi
- 3ameteala, tulburari de vedere si stare de rau
- 3Stare de rau in tot corpul
- 0stare generala foarte rea
- 2stare de rau, ameteli, greata
- 10mi s-a facut rau la scoala
- 9stari de rau, respiratie rece, dureri in ceafa insotite de stari de lesin, balonare.
- 6senzatie ciudata dupa ce mananc sau beau ceva
- 0Am oprit anticonceptionalele si ma simt foarte rau
- 0Dureri la nivelul intregului corp
- 1Simptome: febra, frisoane, stare de rau
- 0Probleme cu vitaminele?
- 3Stare de rau permanenta
- 4Stare generala de rau continuu
Mai multe informații despre: starea de rau
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: