stare generala foarte rea

17-06-2013
ionut_galea
Nu este medic/terapeut
ionut_galea
buna sunt ionut am 22 de ani si din luna februarie am o problema totul a inceput cu o durere sub clavicula stanga nimic de speriat am zis dar durea ma tinut asa pana cand in martie au inceput alte sintome am inceput sa ma incalzesc la efort pur si simplu sinteam ca imi ia foc fata si spatele dupa care la o saptamna fiind la servici am observat ca ma luat cu o durere brusca in mana stanga parca venele dupa mana stanga ma doare si partea stanga a capului si senzatia de arsura durerile nu au incetat sa dispara ba din cotra de vreo 2 saptamna iam inceput cu alte sintome durere de spate si piept lipsa de aer mai alel cand fac efort am fost la medic am facut ekg ecocord ecodopler la gat acum vreau sami fac toate analizele dar nu stiu ce e cu mine traiesc cu gandul co o sa mor la ce sintome am va rug sami raspundeti la intrebarile mele si scuze ca vam plictisit
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: