Stie cineva cam cat se da la doctor pentru o ablatie?

20-06-2014
heartangel
Nu este medic/terapeut
heartangel
Buna ziua.

As dori sa ma interesez cam cat se da la doctor (e vorba de dr. Vatasescu, de la spitalul Floreasca), pentru o operatie de ablatie. Stiu ca dansul face si in particular aceasta operatie, la Spitalul Monza, insa sincer, nu am posibilitatea de a plati aceasta operatie acolo, insa la Floreasca, din cate stiu eu, se fac si acolo, fiind decontata de CNSAS.
Precizez ca nu am posibilitatea de a-i oferi dansului 7000 de euro pt aceasta interventie la Spitalul Monza, insa daca fac aceasta interventie la Floreasca, cam la cat ar trebui sa se ridice onorariul dansului, ca sa fie cat de cat multumit?
Am nevoie urgent de un raspuns.
Multumesc frumos.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

13-09-2017, ora 09:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Varicoline
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.