sunt -beton-

27-08-2008
slabanoaga
Nu este medic/terapeut
slabanoaga
39ani, 39kg, 160cm, analize perfecte!glanda endocrina ideala, vazuta de 100medici, cumparat si prescris pe reteta TOT ce exista in farmacii, NIMENI nu imi pune un diagnostic, doar sfatul de uz general "lasa-te de fumat"nu imi este foame niciodata, dar mananc pt a supravietui(uneori recunosc ca am perioade 2-3 zile )in care sperii frigiderul, sincer nu mai cred in nici-un medic pt ca nu am nimic NICIODATA, iar in leacuri babesti nu cred, chiar am mai incercat, am bagat in mine drojdie cu miere de m-au luat dracii vre-o 4 luni, rezultatul ca dupa oricare tratament DEGEABA ! ! ! Credeti ca ma poate ajuta cineva? -.chiar daca nu par, credeti-ma sunt D I S P E R A T A ! ! !
4 comentarii
0
27-08-2008, ora 00:00
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
pai cred si eu scumpo !
39 de kg, doamne, si destul de inalta. Ce-o fi cu tine ? Fumezi asa de mult ?
Poate asa o fi metabolismul tau dar totusi 39 kg, e prea putin.
Poate ai giardia sau vreun vierme intestinal, ti-ai facut si tu analiza aia - coproparazitar?
Hai ca iti mai scriu pe mail.
Pup!
0
02-09-2008, ora 00:00
slabanoaga
Nu este medic/terapeut
slabanoaga
dragii mei, cate analize mi-am facut, credeti-ma puteam salava vre-o 2 vieti din cat sange mi-au luat medicii, coproparazitar, cam 5/luna sa fiu sigura, de fumat, cca 15 tig/zi, cred ca numai dracul stie ce diagnostic am, mananc dimineata in jurul orei 9, apoi, nu intelegeti, NU MAI IMI ESTE FOAME!chiar nu mai pot manca (stiu poate nu va vine sa credeti, dar va pot confirma cei din jurul meu, care recunosc ca sunt un fenomen)
0
04-09-2008, ora 00:00
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Lasa, stai linistita, asa esti tu.
Nu iti mai face complexe, sa fii sanatoasa!
Si eu sunt slaba, cate femei nu ar vrea sa fie slabe? Nu-i asa?
Iti doresc sa te ingrasi si nu mai fi disperata!
Te pup, Aliss
0
19-01-2010, ora 15:33
erzsebetbety
Nu este medic/terapeut
erzsebetbety
buna am 37 de ani fumez nu stiu cum sa ma las sotul meu ma incureajaza si copilul meu dar daca nu fumez sant nervoasa am mai incercat sa ma las doar ca nu am rausit doar ma simnt rau mai mult sant in concediu medical decat la lucru ma obosesc foarte repede adevarul este ca lucrez mult si mult stres la servici si acasa ajutatima macar sa reduc daca nu pot sa ma las
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.