tiroida

08-01-2007
mihaela klara
Nu este medic/terapeut
mihaela klara
in urma unui ecograf mi s-a spus ca am noduli toroidieni
problema mea este cama simt din ce in ce mai rau. ametesc, uit, imi pierd echilibrul, puterea de concentrare. apetitul sexual.
se mai confrunta cineva cua stfel de probleme?
1 comentarii
0
09-03-2007, ora 00:00
crazy_milka_21
Nu este medic/terapeut
crazy_milka_21
si eu m-am confruntat cu astfel de probleme, pot spune ca este de la tiroida, cel mai indicat ar fi sa faci un consult la endocrinologie si sa vezi ce iti zice. multa sanatate
Adaugă un comentariu / răspuns