tiroida autoimuna
buna seara, am o nelamurire, am facut toate analizele la tiroida, toate in limite normale, la ecografie tiroida este hipervascularizata si marita, lob drept 54/13/15 iar lob stang 54/15/16, iar istmul4/20, am primit doar antioxidanti, este corect diagnosticul? multumesc
2 comentarii
revin, diagnosticul de tiroidita autoimuna este corect? la cele scrise mai sus.
Alte subiecte recente din această secțiune: