TONOTIL-N

130 comentarii 1 2 ..... 4 5
0
29-12-2012, ora 18:27
iullian90
Nu este medic/terapeut
iullian90
salut.
am citit cateva msj de la voi si unele simptome sunt prezente si la mn..spre ex:ma simt obosit mai tot timpul, nu am dispozitie sa fac mai nimic, de multe ori sunt deprimat, in mare parte nu sunt sociabil, nu sunt multumit de mn, ma enervez destul de repede, sunt mai tot timpul stresat si altele care nu imi vin in minte acum. ideea e ca eu lucrez noaptea(doua nopti lucrez, doua nopti sunt liber, ziua fiind liber mereu) si acum ma gandesc ca mi se trage de aici, un coleg mi.a recomandat tonotil, mi.a spus sa.l administrez 10 zile pe luna timp de 3 luni si sa fac tratamentul asta de 2 ori pe an, cica m.ar pune pe picioare, dar nu stiu ce sa fac.as mai dori sa aflu niste pareri..multumesc anticipat.
0
27-01-2015, ora 19:05
ligiutza21
Nu este medic/terapeut
ligiutza21
va rog frumos am nevoie de o lamurire, exista riscul ca incepand tratamentul cu tonotil-n, sa acumulez kg in plus, eu tin foarte mult la silueta merg si la sala aproape zilnic, deci este de o importanta covarsitoare pentru mine, daca exista acestv risc cu tonotil-n?deasemenea mai imi doresc sa pierd 2, 3kg, tonotil-n ma poate imiedica?va multumesc frumos!
0
27-01-2015, ora 21:17
ligiutza21
Nu este medic/terapeut
ligiutza21
va rog mult, imi raspunde si mie :exista riscul de a ma ingrasa daca urmez tratamentul cu tonotil, daca fac sport si am grija la dieta?multumesc anticipat
0
29-01-2015, ora 17:36
stevens
Nu este medic/terapeut
stevens
Nu exista nici un risc de ingrasare ! Are putin sorbitol dar acest tip de zahar nu implica deloc insulina deci nu poate ingrasa ! Insa pt linistea ta poti sa bei cafeaua fara zahar ca sa compensezi acel indulcitor ! :)
0
21-12-2017, ora 23:16
paula27
Nu este medic/terapeut
paula27
Buna seara!

Imi puteti spune, va rog, care ar fi efectele secundare aleTonotilului? Mi s-a recomandat pentru un copil de 8 luni care este deja cam grasut.
0
17-05-2018, ora 01:53
Teonotil
Nu este medic/terapeut
Teonotil
Hello Blue83!

Sunt oarecum recentul posesor al unui diagnostic intarziat cu recomandare de nootropice.
Am citit dialogul tau cu Mr. Nick (f.relevant de altfel) si te-as ruga sa-mi spui daca ai gasit pana la urma vreo alternativa satisfacatoare "naturista" sau cu metabolizare mai blanda, la medicamentele chimice?
Multumesc!
0
25-02-2020, ora 03:35
Scarlettt
Nu este medic/terapeut
Scarlettt
Buna!!! Am avut probleme cu drogurile (Coca). După ce am renunțat am avut atacuri de panica și stari anxioase. nu mai pot sa ma bucur de nimic... mi e frica de orice, sunt extrem de obosita mereu, sunt un alt om... credeți ca tonotil ma poate ajuta sa îmi revin din stările astea ?? Țin sa precizez ca am fost la psiholog, psihiatru.. am primit tratament cu Xanax, anxiar, valeriana etc.. ce ma face sa ma simt puțin mai ok sunt B complex de la Berroca... vreau sa încerc și tonotil am auzit multe lucruri bine despre !! Ce părere aveți ? Merci
1
30-08-2020, ora 09:36
jokerul1979
Nu este medic/terapeut
jokerul1979
Hello
Exista un supliment mult mai complex pe piață si e natural. Se numeste Laminine. Pentru detalii de prospect, protocol de administrare si achizitie hai sa ne auzim in privat.-----------*

(*modificat de admin)
0
30-08-2020, ora 20:36
Cristi1999
Nu este medic/terapeut
Cristi1999
Incercati Encephabol (piritinol) sau neuromultivit, se compenseaza
0
24-03-2021, ora 13:58
Eușiatît
Nu este medic/terapeut
Eușiatît
Buna ziua.
Mi a fost recomandat Tonotil n pt stările de anxietate (tulburari de anxietate).
Posibil sa ma ajute, posibil sa am reacti adverse :-/.
Nu stiu la ce sa ma astept.
Nu vreau sa incep trat cu axiologice
I mi este frica sa nu devin dependent.
A mai luat cineva Tonotil n care sa ma poata ajuta cu păreri!
Va multumesc si va doresc doar SANATATE.
Adaugă un comentariu / răspuns
130 comentarii 1 2 ..... 4 5

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul