Tratament cu FORSTEO

03-10-2018
Camelia Fligler
Nu este medic/terapeut
Camelia Fligler
Am inceput tratamentul -injectiile - cu Forsteo acum 10 zile. Am constatat ca dupa cca 2 ore am dureri de cap si senzatii de voma care dureaza 2-3ore.
- este normal
- cand vor disparea
- am ales sa imi fac injectia seara. Este bine ?
Din prospect am inteles ca nu conteaza ora.
Tare as vrea sa intru in legatura cu alte persoane care au facut sau fac acest tratament.
Multumesc anticipat.
4 comentarii
0
13-11-2018, ora 10:10
kali eszter
Nu este medic/terapeut
kali eszter
Buna ziua
De trei luni fac acest tratament cu Forsteo.
N-am avut si nu am nici un efect secundar.
Si eu imi fac injectiile seara, este mai comod pentru mine asa. Dimineata lucrez si nu vreau sa mi le fac in graba.
Singura problema este procurarea de injectii Forsteo. Acum am terminat ceea de-a treia luna de tratament si de la farmacii nu am primit nici macar promisiuni, ca in cateva zile le-asi putea avea.
0
13-11-2018, ora 11:14
Camelia Fligler
Nu este medic/terapeut
Camelia Fligler
Multumesc pentru raspuns. Eu locuiesc in Bucuresti si nu pare sa fie o problema a chizitionarea lor. Sunt scumpe si farmaciile au avantaje daca le vand. Nu puteti sa le luati de la Farm Tei ? Cred ca va puteti interesa la ei ? Numai bine.
0
18-04-2021, ora 10:07
Mihaela Dana
Nu este medic/terapeut
Mihaela Dana
Buna ziua,
Aseara am uitat sa bag Forsteo la loc in frigider (a ramas afara cca 12 ore).Aveti idee daca il mai pot folosi ? S-a mai intamplat cuiva? Va multumesc !
0
08-09-2022, ora 22:16
SzSzidonia
Nu este medic/terapeut
SzSzidonia
Buna. Spuneti-mi va rog, cat costa tratamentul acesta pt. 1 luna? Pt. ca am vazut pe net ca o doza de 20 micrograme/zi = 886 lei = 26.460 lei/luna = 5432 euro Asta e pretul? Ca eu NU sunt milonara.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.