Tratament cu Milgama si Actovegin si tot imi amorteste fata

19-10-2018
Emimma
Nu este medic/terapeut
Emimma
Imi amortea fata pe partea stanga de la nas spre exterior... Medicul de familie mi a recomandat milgama de trei ori pe zi si actovegin o data pe zi.. timp de 10 zile.. am luat tratamentul dar fata imi amorteste din nou... este ceva grav??
1 comentarii
0
19-10-2018, ora 19:14
Dr. Petre Muresan
Medicina de familie, Cluj-Napoca
Dr. Petre Muresan
Ar fi bine sa nu amanati si sa consultati de urgenta un neurolog.

dr Petre Muresan
Adaugă un comentariu / răspuns

22-02-2021, ora 10:20
Publicitate ROmedic
Administrator forum
TBIPay
Aveţi adesesa pacienți care amână tratamentul deoarece nu își permit costul serviciilor medicale?
Oferiți pacienților opțiunea de a avea grijă de sănătatea și frumusețea lor ACUM și de a gestiona plata MAI TÂRZIU prin TBIPay. Deveniți partener TBI și beneficiați de soluții inovatoare pentru cabinet/clinică.
Detalii aici  >
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.