tristete de toamna

67 comentarii 1 2 3
0
28-10-2017, ora 11:05
Steve.the.great
Nu este medic/terapeut
Steve.the.great
Data viitoare incercati totusi "spartura" de neuroleptice, sigur v-a ramas ceva de la fiica..psihotica !?
Logoreea, daca o manifesta, sigur o mosteneste de la dvs. ! :))
0
28-10-2017, ora 13:03
CatincaR
Nu este medic/terapeut
CatincaR
Asta a fost un sfat foarte prost, nu se ia antipsihotic fara recomandare medicala si nu se da oricum la o banala tulburare de somn, pricinuita de griji si suparare. De ramas i-au ramas, da, am sfatuit-o sa le duca la farmacie.

E soare afara, sa profitam de o zi de toamna frumoasa.
0
28-10-2017, ora 17:23
Steve.the.great
Nu este medic/terapeut
Steve.the.great
Intr-adevar avem o toamna frumoasa ! Aici la mine te poti bronza ! Vara desigur, azi a plouat incet mai toata ziua !

In ce priveste neurolepticele luate pt somn puteti incerca o optime de doza recomanda de medic ! Eu nu sunt medic am mai spus, sunt putin mai mult decat un medic ! Deci.. :)
0
28-10-2017, ora 23:27
Marcus Aurelius
Nu este medic/terapeut
Marcus Aurelius
Ce parere aveti despre tristetea de iarna ? Tristetea din timpul sarbatorilor de iarna cand toata lumea e impreuna cu cei dragi... iar tu nu ai pe nimeni drag ? :(
0
29-10-2017, ora 19:09
iisusebland
Nu este medic/terapeut
iisusebland
Of, of of, imi pare rau pentru tine!
1
29-10-2017, ora 20:02
Marcus Aurelius
Nu este medic/terapeut
Marcus Aurelius
M-am cam obisnuit... Dar e pacat... Ca viata nu e facuta sa o traiesti singur... Adica, ne nastem singuri, murim singuri... hai macar de trait sa traim impreuna !
0
29-10-2017, ora 21:13
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Intra pe Forum Romedic cand te simti singur...
Adaugă un comentariu / răspuns
67 comentarii 1 2 3

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: