Tulburare obsesiv-compulsiva - partea a II-a

93 comentarii 1 2 3 4
0
22-03-2009, ora 16:47
nikki
Nu este medic/terapeut
nikki
Buna Cata77.Am vazut ca nu ai mai scris demult pe aici.As dori sa stiu si eu cum te mai simti si numele doctorului tau de la Obregia, binenteles dc.te-a ajutat si ai fost multumita de el.Si dc.nu te superi as vrea si eu ID-ul tau sa vb.pe mess.
0
22-03-2009, ora 17:01
cata77
Nu este medic/terapeut
cata77
Nikki, ba intru zilnic. Acum suntem la partea a 11 a caut-o pe forum. Te asteptam.
0
22-03-2009, ora 17:41
Demian
Nu este medic/terapeut
Demian
Buna tuturor!
Stiu ca este foarte dificil sa ajungi sa-ti controlezi gandurile dupa ce ele au fost lasate singure sa se desfasoare in voia lor, dar aceasta, cred ca e solutia sanatoasa in cadrul careia nu se folosesc medicamente, la problemele de acest fel, sa facem tot ce se poate ca sa nu lasam gandurile sa "hoinareasca" singure, ci sa ne propunem sa le controlam noi pe ele...nu ele sa ne controleze pe noi, stiu ca este dificil...dar va rog sa incercati si veti vedea rezultatele uimitoare.
Adaugă un comentariu / răspuns
93 comentarii 1 2 3 4

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: