tulburari psihice

15-02-2011
ralupiba
Nu este medic/terapeut
ralupiba
in vara anului 2009 am fost la mare.am cazut in apa de la inaltime mica.am lesinat dupa care m-am comportat anormal(imi venea sa rad, am tipat la copilul meu de niciun an care era in patut sa plece, bat din degete-cum se imita mersul calutului -la copii).dupa care totul a revenit la normal.problema este ca am crezut ca totul s-a rezolvat.dar aceste crize se repeta la intervale mari de timp si dureaza cam 30-60minute (ma comport ca o nebuna)dupa care totul revine la normal.despre ce ar putea fi vorba?spre ce domeniu sa ma indrept?am o teama mare de zgomote.
multumesc
1 comentarii
0
16-02-2011, ora 01:46
Psiholog Ioana Panculescu
Psihologie, BUCURESTI
Psiholog Ioana Panculescu
Mai intai iti rebuie un control neurologic apoi o consultatie la psiholog
Din cate vad eu, s-ar putea sa fi fost un soc pe care il retraiesti.S-ar puea de asemenea ca sarcina sa-ti fi adus anumite transformari
Cu stima.
psiholog Ioana Panculescu
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul