Tuse continua si raguseala

07-11-2018
riannarianna
Nu este medic/terapeut
riannarianna
Buna ziua! Sotul meu de anul trecut are o tuse persistenta care se mai opreste cateodata, dar cateodata este foarte puternica. Eu am observat ca mai mult cand este rece afara incepe sa tuseasca, vara a tusit mai rar. El spune ca are si o jena pe gat, dar este si ragusit. Ce poate fi? Cand ai probleme cu glanda tusesti asa sau o alergie, dar alte probleme nu are de sanatate, nici dezechilibre de greutate. Mentionez ca el nu fumeaza, nu bea cafea, dar munceste in fiecare zi in spatiu liber( afara). Va multumesc.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.