Umflatura cu lichid pe cavitatea bucala

06-12-2018
hi555
Nu este medic/terapeut
hi555
Buna seara, am simtit in spatele buzei o umflatura moale ca nu ma durea am muscato cu dintii si din ea a curs ceva lichid si imi parea ca e un cos care am scapat de el, dupa ceva zile a inceput sa apara din nou si am sparto, din ea curgea un lichid asemator puroiului dar nu era puroi, acum a trecut peste o luna si bula inca este la locul ei si are un cap cu un punct alb invizibil si nustiu ce sa fac ca sa dispara, datimi va rog un sfat, sunt ingrijorat sa nu fie un cancer va multumesc
2 comentarii
0
07-12-2018, ora 10:26
Dr. Remiș Constantin
Stomatologie, Bucuresti
Dr. Remiș Constantin
De ce nu mergeti la un medic sa va vada?
0
07-12-2018, ora 13:26
Dr. Clinica Stomatologica Andra Smile
Stomatologie, Bucuresti
Dr. Clinica Stomatologica Andra Smile
Este un abces in toata regula. Dintele la nivelul căruță aveți acea, , bula’’ are o infecție și a ajuns la nivelul osului. Din aceasta cauza ați trecut Orin toate fazele iar ceea ce a curs a fost puroi. Este indicat sa faceți ontaduografie și sa ajungeți de urgentă la medic. In alte condiții nu trece
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul