Usturime a capului penisului

25-04-2008
Alex1602
Nu este medic/terapeut
Alex1602
buna, am 16 ani, nu am avut nici un contact sexual si ma ustura capul penisului la atingere si ma ustura la fel de mult cand iau degetul, dar nu ma ustura cat timp am degetul acolo, in rest cat timp am piele deasupra capului penisului nu ma ustura cand ma masturbez. Si altceva, cand imi belesc penisul si nu este sculat nu ma doare, dar cand se scoala, se strange piele intr-un loc, parca se formeaza un inel si incepe sa ma doara si incepe capul penisului sa intre inapoi sub piele.
Si mai am ca un fel de crapaturi pe penis :((
10 comentarii
0
01-07-2008, ora 00:00
crysssu
Nu este medic/terapeut
crysssu
am aceeasi problema ca a ta alex.. am 18 ani nu am avut contacte sexuale pana in prezent.. [nu am avut nici un contact sexual si ma ustura capul penisului la atingere si ma ustura la fel de mult cand iau degetul, dar nu ma ustura cat timp am degetul acolo, in rest cat timp am piele deasupra capului penisului nu ma ustura cand ma masturbez.]... ce ai zis tu aici mi se intampla si mie... incerc sa caut 1raspuns dar nu gasesc. . ia legatura cu mine la id asta si mai vorbim... crys.nino
0
15-07-2009, ora 19:19
utilizator100
Nu este medic/terapeut
utilizator100
buna ziua baieti, ma confrunt si eu cu problema asta.Cum ati rezolvat problema ?
0
07-08-2009, ora 12:35
kidok
Nu este medic/terapeut
kidok
Prieteni..dupa cum stie si crissu, da nu v-a spus inca, trece... cum? simplu: futaaaai !!! Prima data jeneaza, da cu timpul va trece baieti... Crissu vroia sa va zica, da s-a razgandit :))...Deci, treceti acolo in actiune, ca nu strica, si chiar daca jeneaza/ ustura putin, nu e nimic... Eu am folosit un artificiu si am spus ca m-am ars la dus, cu apa fierbinte...tine de voi, daca va e jena sa ii ziceti partenerei...
partea amuzanta e ca voi sunteti exact ca fetel virgine: prima data nu e prea placut... nu e nici kin! Acu, care baga o fetitza intre noi? :))
0
04-07-2011, ora 02:03
edender
Nu este medic/terapeut
edender
Baieti, nu e de joaca cu treaba asta, este destul de simplu ce aveti voi:se cheama fimoza.veti fi operati de circumcizie si in cateva zile nu ve-ti mai avea nimic.recomand apelarea la un doctor urolog, sau chirurg pediatru, si mai recomand sa solicitati anestezie totala nu rahidiana.trimiteti-mi un mesaj daca vreti mai multe detalii.
0
28-01-2012, ora 14:18
danyy09899
Nu este medic/terapeut
danyy09899
ce fel de operatie zimi si mie ce face de fapt?
0
18-08-2013, ora 13:25
iualiana
Nu este medic/terapeut
iualiana
am avut si eu problema asta dar a a trecut dupa o zi doua
0
12-08-2015, ora 13:33
Soriin
Nu este medic/terapeut
Soriin
Am si eu problema asta ma refer cu acea durere cand pun degetul insa asta e legt de cat timp ati belit penisul pana la o varsta lati tinut in piele si gand lati scos a devenit sensibil. Asta va trece cu timpul un ex bun ar fi la dus sa dati cu jetul pe capul scos sitr sa faceti asta de fiecare data pana nu va mai doare si poate ar trbui ca mine sa ii faceti capului o frectie cu crema.
La inceput ma durut si pe mn sub dus dar cu timpul si insistatiul cu presiune mai mare, mai mica a in ceput dupa o vreme sa ma excite. O sa va treacadaca faceti aasta. Ps am 13 ani
0
12-08-2015, ora 13:35
Soriin
Nu este medic/terapeut
Soriin
I ei nu sufera de fimoza atata timp cat poate scoate capul afara este vorba de sensibilitatea capului
0
28-09-2015, ora 19:48
alex2001
Nu este medic/terapeut
alex2001
Aceiasi problema am si eu cand pun mana pe penis ma ustura si cand iau mana la fel dar il pot decolta, ce este de facut? App. am 14 ani
0
26-07-2017, ora 05:27
SebastianBld
Nu este medic/terapeut
SebastianBld
Lasă masturbarea mai ușor copile :)))
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.