vsh mare aslo mic

25-02-2010
lauritta25
Nu este medic/terapeut
lauritta25
am aslo 200 si vsh 20 mm si fibrinogen 534 mm. ce sa fac ? mentionez ca aud vuituri puternice in ureche.
3 comentarii
0
27-02-2010, ora 02:18
Mr. Nick
Nu este medic/terapeut
Mr. Nick
Stimată d-nă,

Vă rog să consultaţi un medic hematolog/internist, aveţi nevoie de investigaţii amănunţite (aveţi nevoie şi de alte analize specifice).

Sugestie:

ŢIGĂNIŞTEANU CONSTANŢA - Medic internist
Tel. mobil: 0751.030.553 (tel. personal)
Tel. fix: 021.313.05.70

Toate cele bune şi însănătoşire grabnică ;)

În speranţa că v-am putut fi de folos, cu plăcere şi deferenţă,
Mister NICK;)

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
| NIHIL SINE DEO - Nimic fără DUMNEZEU! |
→ Pentru oameni există imposibilul, dar pentru DUMNEZEU există numai posibilul.
Medicul tratează, DUMNEZEU vindecă! ←
Mr. Nick - Când aveţi nevoie de mine, dar nu mă vreţi, mă determinaţi să rămân pe acest forum, pentru a vă ajuta. Când nu veţi mai avea nevoie de mine, dar mă veţi vrea pe acest forum, atunci voi pleca. Acesta este modul meu de lucru. Nu vreau nicio apreciere, vreau doar...să-I mulţumiţi Celui care merită, lui DUMNEZEU. Mulţumesc pentru înţelegere :)
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
0
05-03-2010, ora 19:36
elenaadriana
Nu este medic/terapeut
elenaadriana
BUNA SEARA.am 16 ani si 9 luni si am urmtoarea problema. in iunie 2008 am fost internata in spital pt ca aveam infecit la una din amigdale flegmon, am facut tratament si s-a rezolvat sau asa parea k s-a rezolvat. in iuni 2009 am fost internata din nou aceiasi problema flegmon. aslo a fost de 337. dupa o luna am facut operatie si am scos amigdalele aslo 760 am facut moldamin. in luna decembrie am facut aslo de 3 ori la diferenta de 3 zile la unul mi-a iesit aslo 800 iar la celelale doua 400. am continuat cu moldamin.in luna martie am facut aslo la 2 laboratoare la dif de 10 minute la unul a iesit 658iar la altul 751. sunt distrusa nu mai inteleg nimik ma puteti ajuta?multumesc.
0
06-03-2010, ora 20:13
lauritta25
Nu este medic/terapeut
lauritta25
mie doctorita mi-a zis sa fac moldamin chiar dc am aslo mic cica pt acel vsh mare dar sincer nu mi se pare indicat.ce pot face pt a scadea vsh?
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Interpretare analize medicale online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.