vreo sansa sa-i provoc unei fete orgasm doar cu 15 sau 17 cm?

07-07-2008
Maniac
Nu este medic/terapeut
Maniac
Buna..am 18 ani.am o mica intrebare...penisul meu are cateodata 15 cm cateodata 17 cm in erectie...de ce?...de ce nu e tot timpul la fel.aaa si alta intrebare.vreo sansa sa i provoc unei fete orgasm doar cu 15 sau 17 cm??.eu rezist destul de mult in timpul unui act sexual.va rog sa mi raspundeti...va multumesc..!
3 comentarii
0
21-07-2008, ora 00:00
MateiRodica
Nu este medic/terapeut
MateiRodica
3 tipuri de vagin si de penis
mic
mediu
mare
tu esti mediu si iti trebuie o fata medie

Sunt sigura ca o sa ai succes ca si prietenul meu e mediu si eu la fel si m-am simtit cel mai bine cu el si inca ma mai simt nu ca si cu fostul la a avut-o mai mare si numai ma durea
1
29-07-2008, ora 00:00
Fane24
Nu este medic/terapeut
Fane24
Itzi zic eu prietene nu exista vagin mic sau mare, toate sunt mici si se maresc pot ajunge la extra large, depinde de fata nu e vina ta daca ea nu are orgasm ci a ei, pt u depinde cu ce fata o faci??bineintzeles ca nu la fel e si la ele, orgasmul in cea mai mare parte e provocat de emotzii pozti face o facta sa aiba orgasm doar atingando cu un deget depinde de ea atat cat ai u orgasm nare rost sa te intrebi de ce nare ea, daca tzii la ea si o iubesti treaba se complica si nu are rost sa ma bag, pt ca as avea prea multe explicatzii, asa ca nu are rost...
0
29-07-2008, ora 00:00
MateiRodica
Nu este medic/terapeut
MateiRodica
Da intradevar se muleaza pe penis dar totusi aceste dimensiuni sunt valabile si daca fata e adanca si cand o fost virgina... nu e vina ei, deci barbatul trebuie sa faca ceva pentru asta si daca nu, nu stiu cum ar putea fata sa aiba orgasm cu adevarat, consider ca e doar o fictiune in cazul acesta sau ea se preface intr-adevar.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • E penisul meu prea mic? Ce înseamnă un penis ok?
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Tipuri de orgasme
  •