care ar fi cauza?
am descoperit ca nu am tensiunea normala...de ex..azi am 9/4..maine 14/9...11/7...nicodata nu o am aceiasi..am facut ekg..si a iesit bine...oare ce o fi..imi poate da cineva vreun raspuns...ma cam ingrijoreaza situatia...
2 comentarii
Mama mea are aceeasi problema...nu cred ca este cazul sa va faceti griji sau sa intrati in panica. Consultati un cardiolog care va va prescrie un tratament eventual si totul va fi bine. Legat de problema mamei mele... ea are aceasta problema de multi ani insa nu a patit nimic rau din fericire...este o simpla aritmie cel mai probabil.
ah si inca ceva renuntati la FUMAT si Baut alcool (in exces) si cafea - daca este cazul
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Palpitații, tensiune ușor crescută și o stare foarte ușoară de amețeală constantă
- 1Probleme cardiace sau probleme ale sistemului nervos?
- 0Soft holter
- 0Subdenivelare ST in panta la testul de efort
- 0Durere in spate și piept
- 2Tensiune la efort
- 2Insuficienta cardiaca
- 1Problema cardio
- 2Puls foarte mare
- 1De cateva zile am bataile inimii foarte mari