am secretie vaginala mai abundenta si ma doare ovarul stang

19-08-2011
Alinnaa
Nu este medic/terapeut
Alinnaa
Buna ziua! De curand am inceput sa am secretie vaginala mai abundenta si ma doare ovarul stang si pe picior in jos, cate un pic. Multumesc! Sanatate!
3 comentarii
0
19-08-2011, ora 19:23
floare albastra
Nu este medic/terapeut
floare albastra
Trebuie sa faci un control si o analiza la secretia vaginala, oricum medicul ginecolog iti va spune ce trebuie facut..posibil sa ai o anexita..
0
20-08-2011, ora 07:32
angelica75
Nu este medic/terapeut
angelica75
cati ani ai? probabil esti in perioada ovulatiei
0
20-08-2011, ora 09:14
Alinnaa
Nu este medic/terapeut
Alinnaa
Am 17 ani
Adaugă un comentariu / răspuns