Marire penis :D
salut, eu am penisul destul de ok, 17-18 cm dar ma intrebam daca il mai pot mari...daca stiti vre-un site documentar bun va rog informati-ma cu un link :
2 comentarii
Pai daca ai probleme de erectie de ce ai vrea sa ai un penis si mai mare ?!
Cred ca problema ta este increderea in tine, nu dimensiunea.
Sanatate!
Cred ca problema ta este increderea in tine, nu dimensiunea.
Sanatate!
17-18 este foarte OK, ce naiba o vrei de 25?Dupaia o sa te plangi ca-ti intra doar jumatate din ea si cum sa faci sa o mai scurtezi..:))
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3marire penis
- 11Este posibila marirea penisului cu ajutorul aparatelor???
- 9615 cm la 18 ani?
- 8despre penis
- 15ajutati-ma doar 12-13 centimetri. :((( pls
- 17Cresterea penisului
- 16Problema marime penis
- 6Modalitati de marire a penisului
- 14Marirea penisului
- 38Am 35 ani si un penis de 12 cm in erectie
- 14Probleme cu penisul
- 3NaturalXL efecte secundare
- 2Marirea penisului? Este adevarat ?!
- 6Penis mult prea mic..
- 1Mărirea penisului
- 2Penis mic si probleme erecte + DZ
- 0Liposuctie/lifting mont pubis + ingrosare penis
Mai multe informații despre: Marirea penisului
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
