dul in penis

25-12-2011
cosnnn
Nu este medic/terapeut
cosnnn
de vreo 2 saptamini...am dureri la penis...si am observat masându-l cu mâna...ca le la mijlocul penisului, simt un dul(unflatura) in interior...cel mai probabil pe canalul urinar...care daca o string...doaree...ce poate fii...va rog sa ma lamuriti...msss
3 comentarii
0
25-12-2011, ora 17:04
tema
Nu este medic/terapeut
tema
Mergi la urologie sa te consulte un medic. Daca faci temperatura sau ai probleme de nu mai poti urina, mergi in urgenta la camera de garda..
0
26-12-2011, ora 21:16
cosnnn
Nu este medic/terapeut
cosnnn
chiar nu a mai patit nimeni asa ceva.sa fie oare o infectie...astept lamuriri...msss
0
17-01-2012, ora 07:52
cosnnn
Nu este medic/terapeut
cosnnn
am lamurit-o.. am fost la urolog...e problema cu corpii cavernosi din penis..boala lui Peyronie...asta eee
Adaugă un comentariu / răspuns