dul in penis
de vreo 2 saptamini...am dureri la penis...si am observat masându-l cu mâna...ca le la mijlocul penisului, simt un dul(unflatura) in interior...cel mai probabil pe canalul urinar...care daca o string...doaree...ce poate fii...va rog sa ma lamuriti...msss
3 comentarii
Mergi la urologie sa te consulte un medic. Daca faci temperatura sau ai probleme de nu mai poti urina, mergi in urgenta la camera de garda..
chiar nu a mai patit nimeni asa ceva.sa fie oare o infectie...astept lamuriri...msss
am lamurit-o.. am fost la urolog...e problema cu corpii cavernosi din penis..boala lui Peyronie...asta eee
Alte subiecte recente din această secțiune: