Ganglioni
Buna ziua, am observat acum o zi ca mi s-au umflat 2ganglioni la gat, si inghinal in partea dreapta sus, m-am cam speriat putin. E posibil sa fie de la frig? am citit pe alte forumuri si spun ca poate sa fie si de la unele pastile!
Am luat ieri 2 pastile de algozon pentru cap.
Va multumesc.
Am luat ieri 2 pastile de algozon pentru cap.
Va multumesc.
2 comentarii
Ar fi bine sa mergi la medicul de familie.In cazul existentei adenopatiilor ganglionare, se recomanda si consult la Hematologie; numai bine
se pot umfla de la frig? am mers cu masina cu geamul deschis...
Alte subiecte recente din această secțiune: