Ganglioni

08-04-2012
white1
Nu este medic/terapeut
white1
Buna ziua, am observat acum o zi ca mi s-au umflat 2ganglioni la gat, si inghinal in partea dreapta sus, m-am cam speriat putin. E posibil sa fie de la frig? am citit pe alte forumuri si spun ca poate sa fie si de la unele pastile!
Am luat ieri 2 pastile de algozon pentru cap.


Va multumesc.
2 comentarii
0
08-04-2012, ora 19:00
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Oftalmologie, Bucuresti
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Ar fi bine sa mergi la medicul de familie.In cazul existentei adenopatiilor ganglionare, se recomanda si consult la Hematologie; numai bine
0
08-04-2012, ora 20:39
white1
Nu este medic/terapeut
white1
se pot umfla de la frig? am mers cu masina cu geamul deschis...
Adaugă un comentariu / răspuns